pl | en | de

Zbożowa 2A Apartamenty

Kraków, ul. Zbożowa 2A

Sprzedana

Opis inwestycji


Kameralna inwestycja Zbożowa 2A Apartamenty powstała nieopodal Nowego Kleparza. W tej komfortowej lokalizacji został wzniesiony nowoczesny budynek o dopracowanej architekturze i minimalistycznym designie. Do dyspozycji mieszkańców oddano mieszkania o wysokim standardzie. Klienci mogli wybierać spośród 56 apartamentów o metrażach od 35,39 do 90,82 mkw. W projekcie zaprojektowano 38 komórek lokatorskich oraz 47 miejsc postojowych na parkingu podziemnym. Do mieszkań przynależą balkony oraz tarasy, które powiększają prywatną przestrzeń mieszkańców. W budynku zaprojektowano cichobieżne windy, które ułatwiają przemieszczanie się pomiędzy kondygnacjami. Architektura obiektu nawiązuje pod względem stylu oraz kolorystyki do otoczenia. Projektanci połączyli nowoczesne materiały wykończeniowe z czerwoną cegłą, która idealnie komponuje się z pobliską historyczną zabudową. 

Inwestycja powstała przy ulicy Zbożowej w Krakowie – nieopodal Alei Trzech Wieszczów i Nowego Kleparza. Lokalizacja łączy w sobie wygodę mieszkania w centrum miasta z bliskością terenów zielonych i rekreacyjnych. Doskonale rozwinięta infrastruktura oraz rozbudowana sieć komunikacyjna umożliwiają mieszkańcom wygodny dojazd do pracy, na uczelnię, do Rynku lub na obrzeża miasta. W pobliżu znajdują się liczne przystanki autobusowe i tramwajowe. Podróże poza Kraków stały się również komfortowe z uwagi na niewielką odległość, jaka dzieli inwestycję od Dworca Głównego PKP oraz Regionalnego Dworca Autobusowego. Lotnisko w Balicach znajduje się w odległości zaledwie czternastu kilometrów od terenu inwestycji.

Apartamenty przy ulicy Zbożowej to wygodne miejsce do mieszkania dla osób w różnych przedziałach wiekowych. W pobliżu funkcjonują liczne sklepy, restauracje, centra biznesowe, placówki medyczne, przychodnie i punkty usługowe. Nieopodal znajdują się szkoły podstawowe, średnie oraz uczelnie: Akademia Górniczo-Hutnicza oraz Uniwersytet Ekonomiczny. Pobliski Park Kleparski, Błonia i Park Jordana to idealne miejsca na spacery, jazdę na rowerze czy jogging. Lokalizacja inwestycji pozwala mieszkańcom na częste i bardzo aktywne uczestnictwo w życiu miasta. Tak niewielka odległość od Rynku, muzeów, kościołów, teatrów i innych obiektów historycznych sprawia, że korzystanie z niezwykle bogatej oferty kulturalnej Krakowa stało się dla mieszkańców codzienną przyjemnością. 

Inwestycja zakończona
Termin oddania do użytkowania: grudzień 2018
Liczba budynków: 1
Liczba mieszkań: 56
Powierzchnie mieszkań: 35,39- 90,82 mkw.
Rozkład mieszkań: 2 - 4 pokoi
Miejsca postojowe w garażu podziemnym: 47
Komórki lokatorskie: 38

Lokalizacje

Naszych inwestycji w Krakowie

 
Zadaj pytanie
Imię
Nazwisko
E-Mail
Telefon

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez ATAL S.A. w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie.*

Wyrażam zgodę na przekazywanie mi przez ATAL S.A. z siedzibą w Cieszynie informacji handlowych i marketingowych, dotyczących usług i produktów oferowanych przez ATAL S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz telefonicznej.


Administratorem danych osobowych jest ATAL S.A. Zasady przetwarzania danych osobowych znajdują się w "Polityce prywatności i stosowaniu cookies"