pl | en | de

ATAL Malta

Poznań, ul. Wołkowyska

Sprzedana

Opis inwestycji


W sąsiedztwie malowniczego Jeziora Maltańskiego powstała nowa inwestycja mieszkaniowa – ATAL Malta. Nowoczesna zabudowa została usytuowana przy ulicy Wołkowyskiej, skąd roztacza się piękny widok na jezioro oraz na przylegające do niego tereny spacerowe i rekreacyjne. Inwestycja ta bez wątpienia stała się jednym z najciekawszych osiedli w tej części Poznania.

W ramach zabudowy powstał jeden sześciokondygnacyjny budynek o dopracowanym i funkcjonalnym projekcie.  Znalazło się w nim łącznie 130 przestronnych mieszkań o zróżnicowanych metrażach - od 36,08 do 111,01 mkw. i układach od 2 do 4 pokoi. Wszystkie lokale zaplanowano z  troską o  ergonomię i  wygodne użytkowanie.  W  budynku uwzględniono liczne komórki lokatorskie, jeden lokal usługowy, 42 miejsca parkingowe na zewnątrz budynku oraz 94 na parkingu zlokalizowanym na poziomie -1.

Do mieszkań parterowych zostały przydzielone ogródki, natomiast te na wyższych piętrach posiadają przestronne tarasy. Zabudowa została wykonana z nowoczesnych materiałów i wykończona w  minimalistycznym stylu. Budynek otoczyły szerokie chodniki, trawniki, ławki oraz efektowne kompozycje roślinne. Inwestycja została dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych – niskie progi, szerokie ciągi piesze oraz cichobieżna winda zapewniają komfort wszystkim mieszkańcom.

Lokalizacja inwestycji  łączy  wygodny dostęp do rozbudowanej infrastruktury miejskiej z bliskością terenów zielonych. W sąsiedztwie osiedla znajduje się Jezioro Maltańskie, przy którym funkcjonują liczne punkty rekreacyjne, drobne sklepy, restauracje, kawiarnie, a także hotele i biurowce. W zasięgu znajdują się również się szkoły, przedszkola i uczelnie wyższe, a także placówki medyczne.

Do najciekawszych atrakcji znajdujących się w pobliżu należą: Kopiec Wolności, Termy Maltańskie, Kolej Parkowa Maltanka, Malta Yacht Club i Ogród Czasu. W sezonie zimowym w okolicy funkcjonuje sztuczne lodowisko, a przez cały rok można trenować jazdę na nartach na stoku Malta Ski. Inwestycja jest doskonale skomunikowana z  pozostałymi dzielnicami miasta – nieopodal osiedla kursują liczne linie autobusowe i tramwajowe. Sąsiednia Ulica Baraniaka umożliwia zmotoryzowanym mieszkańcom szybki dojazd do centrum oraz poza miasto.

Inwestycja zakończona
Pozwolenie na użytkowanie: kwiecień 2018
Liczba budynków: 1
Liczba mieszkań: 130
Powierzchnie mieszkań: 36,08 – 111,01 mkw.
Rozkład mieszkań: 2 - 4 pokoi
Miejsca postojowe naziemne: 42
Miejsca postojowe w garażu na poziomie -1: 94
Komórki lokatorskie: 36
Liczba lokali usługowych: 1
Powierzchnia lokalu usługowego: 30,89 mkw.

Lokalizacje

Naszych inwestycji w Poznaniu

 
Zadaj pytanie
Imię
Nazwisko
E-Mail
Telefon

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez ATAL S.A. w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie.*

Wyrażam zgodę na przekazywanie mi przez ATAL S.A. z siedzibą w Cieszynie informacji handlowych i marketingowych, dotyczących usług i produktów oferowanych przez ATAL S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz telefonicznej.


Administratorem danych osobowych jest ATAL S.A. Zasady przetwarzania danych osobowych znajdują się w "Polityce prywatności i stosowaniu cookies"