pl | en | de

ATAL Baltica Towers Apartamenty Inwestycyjne

Gdańsk, Aleja Gen. Hallera

Sprzedana

Opis inwestycji


Prestiżowa inwestycja ATAL Baltica Towers powstała w wyjątkowej części Gdańska, w Brzeźnie, w odległości zaledwie 800 metrów od piaszczystej plaży. Głównym założeniem projektowanego kompleksu było stworzenie przestrzeni, która zaproponuje mieszkańcom oraz najemcom apartamentów nową jakość życia. W ramach inwestycji powstał budynek mieszkalny oraz aparthotel. Nabywcy apartamentów mogą skorzystać ze specjalnie przygotowanej oferty wykończenia i wyposażenia wnętrz oraz z oferty zarządzania najmem przygotowanej przez INApartments.

Aparthotel jest idealnym miejscem do zamieszkania oraz znakomitym celem inwestycyjnym. W budynku znajdują się 134 komfortowe apartamenty o zróżnicowanych metrażach i przestronnych wnętrzach. Każdy z apartamentów został wykończony w jednej z wybranych koncepcji aranżacyjnych: Klasyczna Biel, Klasyczny Beż, Nowoczesna Biel, Nowoczesna Czerń, Skandynawski Błękit oraz Skandynawska Szarość. W ramach inwestycji powstały również lokale usługowe, eleganckie bistro, nowoczesna siłownia, kort tenisowy, strefa relaksu, ekskluzywny gabinet kosmetyczny, tarasy z widokiem na morze oraz liczne miejsca parkingowe. Budynki otoczyła parkowa zieleń oraz malownicze alejki z klimatycznym oświetleniem. Dzięki nieograniczonemu dostępowi do tych udogodnień, aparthotel ATAL Baltica Towers zapewnia mieszkańcom i najemcom komfort dnia codziennego i możliwość wypoczynku w eleganckim otoczeniu. <

Połączenie minimalistycznej architektury z ekskluzywnymi materiałami wykończeniowymi i bogatą gamą udogodnień dla mieszkańców i najemców sprawiła, że inwestycja stała się wyjątkowym punktem w pejzażu miasta. Doskonała lokalizacja, w gdańskim Brzeźnie, otworzyła przed mieszkańcami nowe możliwości rekreacyjne, wypoczynkowe, kulturalne i biznesowe. W pobliżu funkcjonują liczne sklepy, punkty usługowe oraz szkoły i przedszkola. Nieopodal inwestycji znajdują się również miejsca rekreacyjne, kulturalne i widowiskowe, jak Stadion Energa Gdańsk, Park Prezydenta Ronalda Reagana, molo i ścieżki rowerowe, ale o prestiżu i wyjątkowości tej lokalizacji decyduje bliskość Zatoki Gdańskiej, malowniczej plaży oraz wspaniały widok na bezkresne morze. Aparthotel ATAL Baltica Towers to niezwykłe miejsca na mapie Gdańska – zaciszne, eleganckie, doskonale zaprojektowane i otoczone rozbudowaną infrastrukturą miejską. Dzięki temu jest to inwestycja, która sprostała nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom. 

Inwestycja zakończona
Pozwolenie na użytkowanie: sierpień 2019
Liczba budynków: 1
Liczba apartamentów: 134
Powierzchnie apartamentów: 32,30 – 95,10 mkw.
Rozkład apartamentów: 1-4 pokojowe
Miejsca postojowe w garażu podziemnym: 72
Miejsca postojowe naziemne: 64
Liczba lokali usługowych: 2
Powierzchnie lokali usługowych: od 73,76 - 149,40 mkw.

Lokalizacje

Naszych inwestycji w Trójmieście

 
Zadaj pytanie
Imię
Nazwisko
E-Mail
Telefon

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez ATAL S.A. w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie.*

Wyrażam zgodę na przekazywanie mi przez ATAL S.A. z siedzibą w Cieszynie informacji handlowych i marketingowych, dotyczących usług i produktów oferowanych przez ATAL S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz telefonicznej.


Administratorem danych osobowych jest ATAL S.A. Zasady przetwarzania danych osobowych znajdują się w "Polityce prywatności i stosowaniu cookies"