pl | en | de

ATAL Marina Apartamenty III

Warszawa, ul. Krzyżówki 1

Sprzedana

Opis inwestycji


ATAL Marina Apartamenty III to kolejny etap zbudowany w kompleksie mieszkaniowym usytuowanym w dobrze skomunikowanej, a jednocześnie zacisznej części warszawskiej Białołęki – u zbiegu ulic Anastazego Kowalczyka i Krzyżówki. Osiedle jest doskonałą propozycja dla aktywnych osób, które cenią wysoki standard.

ATAL Marina Apartamenty III składa się z trzech nowoczesnych budynków posiadających sześć i siedem kondygnacji. W inwestycji zaprojektowano 254 mieszkania o metrażach od 34,39 do 110,54 mkw. i układach od 1 do 4 pokoi. Każdy z lokali jest wyposażony w balkon, taras lub ogródek. Tak szeroka oferta spełniła oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. W kondygnacji podziemnej i na parterze powstały garaże na 337 samochody i 68 motocykle oraz miejsca ogólnodostępne. Dla wygody mieszkańców w inwestycji znalazło się 14 lokali handlowo-usługowych. Dzięki temu załatwianie codziennych obowiązków stało się dużo łatwiejsze.

ATAL Marina Apartamenty III charakteryzuje się niepowtarzalnym stylem. Szare ściany elewacji uzupełnione zostały o drewniane elementy oraz balustrady w ciemnoszarej tonacji i żółte elementy. Przestrzeń na terenie osiedla została zaaranżowana na zielone dziedzińce. Inwestycja została w pełni dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

ATAL Marina Apartamenty III powstała w szybko rozwijającej się i dobrze skomunikowanej części bliskiej Białołęki. Położone w niedalekiej odległości sklepy Auchan, Kaufland, Lidl oraz powstająca nieopodal Galeria Północna pozwalają na kompleksowe zakupy. Udogodnieniem dla rodzin z dziećmi są placówki edukacyjne zlokalizowane w sąsiedztwie osiedla.

Tereny zielone znajdujące się w pobliżu inwestycji bez wątpienia interesują miłośników spacerów oraz entuzjastów porannego joggingu. Amatorzy jazdy na rowerze korzystają z licznych ścieżek rowerowych. Niewątpliwym atutem inwestycji jest sąsiedztwo Kanału Żerańskiego. Prowadzi on wprost do Zalewu Zegrzyńskiego, gdzie znajdują się liczne porty, przystanie i kąpieliska. ATAL Marina Apartamenty jest bardzo dobrze skomunikowana z innymi częściami stolicy. Autobusy odjeżdżające z przystanku przy ulicy Modlińskiej dowiozą mieszkańców do Śródmieścia i innych dzielnic Warszawy. Szybko można dojechać samochodem do Mostu Północnego, prowadzącego na drugą stronę Wisły.

 

Pozwolenie na użytkowanie: styczeń 2018
Liczba budynków: 3
Liczba mieszkań: 254
Powierzchnie mieszkań: 33,39 – 110,54 mkw.
Rozkład mieszkań: 1-4 pokojowe
Parking podziemny: 242 miejsc i 52 miejsca na motocykl
Parking na poziomie 0: 95 miejsc (20 ogólnodostępnych) i 16 na motocykl (9 ogólnodostępnych)
Komórki lokatorskie: 96
Liczba lokali usługowych: 14
Powierzchnia lokali usługowych: 29,43 – 61,67 mkw.

Lokalizacje

Naszych inwestycji w Warszawie

 
Zadaj pytanie
Imię
Nazwisko
E-Mail
Telefon

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez ATAL S.A. w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie.*

Wyrażam zgodę na przekazywanie mi przez ATAL S.A. z siedzibą w Cieszynie informacji handlowych i marketingowych, dotyczących usług i produktów oferowanych przez ATAL S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz telefonicznej.


Administratorem danych osobowych jest ATAL S.A. Zasady przetwarzania danych osobowych znajdują się w "Polityce prywatności i stosowaniu cookies"