pl | en | de

Dmowskiego 19 etap II

Wrocław, ul. Dmowskiego 19

Sprzedana

Opis inwestycji


Dmowskiego 19 to nowoczesny kompleks mieszkaniowy o wysokim standardzie, w którym powstały 292 mieszkania w dwóch etapach. Inwestycja znajduje się na Kępie Mieszczańskiej przy ulicy Romana Dmowskiego 19. Lokalizacja w centrum Wrocławia to propozycja dla osób aktywnych, które chętnie korzystają z uroków tętniącego życiem miasta. Wytchnienie i odpoczynek zapewnia mieszkańcom bliskość Odry. Na Kępie Mieszczańskiej znajdują się malownicze tereny zielone oraz przestrzenie o charakterze rekreacyjno-sportowym. Lokatorzy I etapu Dmowskiego 19 docenili kameralne otoczenie oraz okoliczną historyczną zabudowę. Atrakcyjność położenia inwestycji przy ul. Dmowskiego podkreśla także bliska odległość od wrocławskiego Rynku.

II etap Dmowskiego 19 objął budowę jednego budynku o 10 kondygnacjach – w tym na dwóch kondygnacjach znalazły się hale garażowe. Budynek jest przedłużeniem już istniejącego I etapu. Klienci mogli wybierać spośród 115 mieszkań o powierzchniach od 36,35 do 93,13 mkw. W ofercie znalazły się mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe. Dla wygody przyszłych mieszkańców w II etapie zaplanowano 130 miejsc postojowych w garażu oraz 8 miejsc postojowych naziemnych dla osób niepełnosprawnych. Do wykończenia powierzchni balkonów użyto najwyższej jakości materiałów. Szklane balustrady odsłoniły wykończenia z wysokiej jakości drewna, a subtelne elementy aluminium oraz stali nadały architekturze nowoczesnego charakteru. Całość osiedla jest monitorowa, ogrodzona i dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Wrocławskie Śródmieście, w którym zlokalizowana jest inwestycja, to dzielnica ośrodków kultury takich jak galerie, domy kultury, teatry i kina. Niedaleko inwestycji Dmowskiego 19 znajdują się popularne restauracje, urokliwe targi warzywne oraz infrastruktura usługowo-handlowa. Odległość, jaka dzieli osiedle od wrocławskiego Rynku, który jest centrum kulturalnych wydarzeń miasta, to niespełna półtora kilometra. Natomiast bliskość Odry sprzyja chwilom relaksu i odpoczynku.

Okolica oferuje liczne ośrodki edukacyjne dla dzieci i młodzieży - od szkół podstawowych, gimnazjów i liceów po liczne uczelnie wyższe. Inwestycja jest doskonale skomunikowana z innymi częściami miasta. Mieszkańcy mogą skorzystać z licznych połączeń tramwajowych i autobusowych. Nieopodal znajdują się też stacje kolejowe Wrocław Mikołajów oraz Wrocław Popowice.

 

Inwestycja zakończona
Termin oddania do użytkowania: październik 2017
Liczba budynków: 1
Liczba mieszkań: 115
Powierzchnie mieszkań: 36,35 mkw. - 93,13 mkw.
Rozkład mieszkań: 2 - 4 pokoi
Miejsca naziemne: 8
Garaż na poziomie 0: 32
Garaż na poziomie -1: 98
Komórki lokatorskie: 5

Lokalizacje

Naszych inwestycji we Wrocławiu

 
Zadaj pytanie
Imię
Nazwisko
E-Mail
Telefon

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez ATAL S.A. w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie.*

Wyrażam zgodę na przekazywanie mi przez ATAL S.A. z siedzibą w Cieszynie informacji handlowych i marketingowych, dotyczących usług i produktów oferowanych przez ATAL S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz telefonicznej.


Administratorem danych osobowych jest ATAL S.A. Zasady przetwarzania danych osobowych znajdują się w "Polityce prywatności i stosowaniu cookies"