pl | en | de

Osiedle Mieszczańskie II

Wrocław, ul. Hubska

Sprzedana

Opis inwestycji


Osiedle Mieszczańskie to kolejna inwestycja zakończona sukcesem. Wszystkie mieszkania znalazły już swoich nabywców, a osiedle tętni życiem i codziennymi sprawami mieszkańców.

Dogodna lokalizacja i przyjemne otoczenie pełne zieleni to elementy, które bardzo przypadły do gustu mieszkańcom. Osiedle Mieszczańskie to kompleks budynków, które usytuowano przy ulicy Hubskiej w centrum Wrocławia. Łatwy dostęp do rozbudowanej sieci komunikacji miejskiej umożliwia mieszkańcom szybki dojazd do dowolnego punktu na mapie Wrocławia. Z osiedla równie szybko można dotrzeć do dworca głównego PKP oraz PKS, co sprzyja dalszym wycieczkom.

Osiedle Mieszczańskie to miejsce przyjazne rodzinom z dziećmi i osobom w każdym wieku. Liczne udogodnienia dla osób starszych i dla najmłodszych zyskały uznanie mieszkańców. Ogromną popularnością wśród rodzin z dziećmi cieszy się doskonale wyposażony, ogrodzony plac zabaw, a liczne ławki i wygodne nawierzchnie sprzyjają codziennym spacerom oraz spotkaniom z przyjaciółmi.

Cichobieżne windy dają możliwość komfortowego dojazdu na wszystkie poziomy budynków, a parkingi podziemne zapewniają odpowiednią ilość miejsc postojowych. Także architektura Osiedla Mieszczańskiego robi znakomite wrażenie. Nowoczesne budynki o przyjemnej kolorystyce wpasowały się w otoczenie i stworzyły harmonijną całość z pobliską zabudową. Subtelne ogrodzenie podnosi bezpieczeństwo i komfort mieszkańców oraz czyni Osiedle Mieszczańskie prywatną enklawą w centrum miasta.

Estetyka i funkcjonalność były celem nadrzędnym zespołu projektowego, co jest widoczne w interesującej architekturze na zewnątrz oraz wewnątrz budynków. Zróżnicowane metraże mieszkań i ich przemyślany układ pozwoliły mieszkańcom na wygodne i ciekawe zaaranżowanie własnej przestrzeni. Komfortowe balkony oraz tarasy sprzyjają codziennej rekreacji, są miejscem idealnym na odpoczynek i relaks.

Mieszkańcy Osiedla Mieszczańskiego bardzo cenią bliskie sąsiedztwo licznych sklepów i punktów usługowych. Na zakupy wybierają się do pobliskiego Centrum Arkady, w którym mieści się również nowoczesne kino. Dla spragnionych rozrywki ulubionym kierunkiem jest niedaleki Aquapark, w którym można skorzystać ze zróżnicowanych atrakcji. Mieszkańcy prowadzący aktywny tryb życia cenią sobie bliskość rozbudowanej infrastruktury rowerowej. Ścieżkami tymi można bezpiecznie podróżować po całej dzielnicy. Wytchnienie i odpoczynek zapewniają również pobliskie parki: Park Południowy, Park Wschodni oraz Park Skowroni.

Termin oddania do użytkowania: budynek A2 wrzesień 2012
budynek B2 styczeń 2013
Liczba budynków: 2
Liczba mieszkań: 245
Powierzchnie mieszkań: 30-62 mkw.
Rozkład mieszkań: 1, 2, 3 pokojowe
Parking podziemny: 207

Lokalizacje

Naszych inwestycji we Wrocławiu

 
Zadaj pytanie
Imię
Nazwisko
E-Mail
Telefon

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez ATAL S.A. w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie.*

Wyrażam zgodę na przekazywanie mi przez ATAL S.A. z siedzibą w Cieszynie informacji handlowych i marketingowych, dotyczących usług i produktów oferowanych przez ATAL S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz telefonicznej.


Administratorem danych osobowych jest ATAL S.A. Zasady przetwarzania danych osobowych znajdują się w "Polityce prywatności i stosowaniu cookies"