pl | en | de

Stara Odra Residence

Wrocław, ul. Na Polance

Sprzedana

Opis inwestycji


Stara Odra Residence to prestiżowe osiedle w zacisznym miejscu Wrocławia. W jego skład weszły dwa funkcjonalne siedmiopiętrowe budynki mieszkalne. Ich nowoczesna architektura naturalnie wkomponowała się w przestrzeń, podkreślając spokojny charakter okolicy. Apartamentowce są usytuowane w malowniczym dorzeczu Starej Odry przy ulicy Na Polance. Lokalizacja zapewnia spokój, a doskonałe skomunikowanie pozwali na sprawny dojazd do centrum Wrocławia oraz poza miasto.

Inwestycja Stara Odra Residence powstała dwuetapowo, aby docelowo zaoferować 179 mieszkań o zróżnicowanym metrażu i układzie pokoi. Lokale zaprojektowano w sposób wysoce funkcjonalny, ułatwiający dowolną aranżację przestrzeni. Apartamenty wyposażone zostały w balkony, a niektóre w przestronne tarasy. Oba budynki zostały usytuowane tak, by z jak największej liczby mieszkań roztaczał się widok na rzekę. Osiedle jest monitorowane oraz dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

W pierwszym etapie inwestycji znajduje się 89 lokali o powierzchni od 28 do 120 mkw. i o zróżnicowanych układach pokoi - od 2 do 4. Do wybranych mieszkań na pierwszym piętrze przynależą zielone tarasy. W budynku powstał także garaż z 42 stanowiskami, a na zewnątrz dodatkowo znajduje się 56 miejsc postojowych. Załatwienie codziennych obowiązków ułatwiają cztery lokale handlowo-usługowe. Na lokatorów czekał również ogólnodostępny taras na dachu budynku, z widokiem na panoramę Wrocławia.

 

Pozwolenie na użytkowanie: lipiec 2015
Liczba budynków: 1
liczba mieszkań: 89
Powierzchnie mieszkań: 28-120 mkw.
rozkład mieszkań: 2, 3, 4, 5 pokojowe
Parking podziemny: 42 miejsca
Parking na poziomie 0: 56 miejsc
Lokale usługowe: 6
Powierzchnia lokali usługowych: od 64,67- 540,06 mkw.

Lokalizacje

Naszych inwestycji we Wrocławiu

 
Zadaj pytanie
Imię
Nazwisko
E-Mail
Telefon

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez ATAL S.A. w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie.*

Wyrażam zgodę na przekazywanie mi przez ATAL S.A. z siedzibą w Cieszynie informacji handlowych i marketingowych, dotyczących usług i produktów oferowanych przez ATAL S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz telefonicznej.


Administratorem danych osobowych jest ATAL S.A. Zasady przetwarzania danych osobowych znajdują się w "Polityce prywatności i stosowaniu cookies"